Ženska mreža ZSSS proti diskriminiranju žensk

Enake možnosti

rozhaROŽA MOGOTA je priznanje, ki ga predsedstvo ZSSS na predlog odbora ZSSS za enake možnosti od leta 2007 podeljuje ob 8. marcu, mednarodnem dnevu žensk za izjemni dosežek za enake možnosti v predhodnem koledarskem letu. Odbor ZSSS za enake možnosti konec leta objavi razpis, na podlagi katerega sme vsak član sindikata, povezanega v ZSSS predlagati posameznika/co ali podjetje oziroma organizacijo, katerega dosežek je navdušil v preteklem koledarskem letu in je zato zgled in spodbuda za posnemanje. Odbor pripravi predlog sklepa o podelitvi priznanja za sejo predsedstva ZSSS. Svečana podelitev je na mednarodni dan žensk 8. marca.

Svoj predlog za rožo mogoto 2012 pošljite na naslov (s sklicem razpis za rožo mogoto 2012 - odbor): Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.